ترجمه مقاله

دارالترجمه نیک با همکاری برترین مترجمان غیررسمی ترجمه تمامی مقالات دانشگاهی: ترجمه مقاله پزشکی، ترجمه مقاله دانشگاهی، ترجمه مقاله حقوق، ترجمه مقاله مهندسی برق و مکانیک، ترجمه مقاله مدیریت، ترجمه مقاله مهندسی صنایع و … شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

ترجمه مقالات علمی در انتقال دانش نقش قابل توجهی دارد زیرا تمام مقالات دارای ارزش علمی باید به زبان انگلیسی نوشته شوند و همچنین اکثر دانشجویان و پژوهشگران به منظور آگاهی از تازه ترین مقالات و یافته های علمی نیز به ترجمه مقالات انگلیسی نیاز دارند. ترجمه مقالات به ویژه برای دانشجویانی که با توجه به محدودیت زمان وقت کافی برای ترجمه مقالات خود را ندارند بسیار مناسب می باشد.به منظور ارائه ترجمه ای روان و دقیق دفتر ما ترجمه تخصصی مقالات که شامل کلمات و عبارات تخصصی می باشد و مختص یک رشته دانشگاهی هست را به مترجمانی می سپارد که تسلط کافی در آن رشته دارا می باشند.

ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ISI

امروزه مقالات ISI در فعالیت‌های علمی دانشجویان و پژوهشگران از نقش مهمی برخوردار می باشد که به دنبال آن درخواست جهت ترجمه مقالات ISI   روز به روز در حال افزایش می باشد.از عمده مزایای چاپ مقالات  ISIبرای اساتید و دانشجویان می توان به افزایش رتبه علمی، امکان عضویت در بنیاد ملی نخبگان،  پذیرش راحت تر در مقطع دکتری، اخذ بورس های تحصیلی از کلیه دانشگاه های بین المللی اشاره کرد .

دارالترجمه نیک با ترجمه تخصصی مقالات آماده خدمت رسانی به محققان و دانشجویان عزیز می باشد از جمله خدمات دیگرما ترجمه انواع متون دانشجویی و دانشگاهی، ترجمه تخصصی متون، مقالات، قرارداد، کاتالوگ، بروشور، کتاب، نامه ها ، چکیده پایان نامه، وبسایت … می باشد.