ایتالیا پایتخت شهر رم کشوری مدیترانه ای است که در جنوب اروپا قرار دارد که از مراکز سیاسی و مذهبی تمدن غرب به شمار می رود و جزء سه کشور پرجمعیت جهان میباشد. کشور ایتالیا از نظر جاذبه گردشگری و جذب توریست بیشترین امتیاز در جهان به خود اختصاص داده است که در میراث جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده است و بطور کلی میتوان آن را جزء هشت کشور صنعتی و توسعه یافته جهان شمرد.

ترجمه ایتالیایی

این کشوردر اقتصاد و تولید ناخالص ملی در جهان نیز پیشتاز می باشد بخش های شمالی آن به دلیل ارتباط با کشورهای اروپایی و همچنین به دلیل تولید صنایعی همچون فراری ، وسپا، لامبورگینی ،فیات ،مازراتی که جزء بهترین خودروهای جهان میباشد .ورساچه ،گوچی، پرادا،آرمانی، والنتینو از برندهای به نام جهان محسوب میشود که متعلق به کشور ایتالیا می باشند.در مجموع صنايع الكتريكي ، وسايل نقليه، دوچرخه سازي، كالاهاي چرمي، نساجي، پوشاك، چيني و سراميك نیز تاثیر بسیاری در اقتصاد این کشور داشته اند.

اگر نقشه کشور ایتالیا را رویت کرده باشید حتما متوجه شباهت این کشور با چکمه شده اید ،مردم این کشور از نظر فرهنگ بسیار خانواده دوست هستن ولی در برخورد اولیه با افراد ناشناس بسیار رسمی و جدی برخورد میکنند.

زبان ایتالیایی ریشه لاتین دارد و تقریبی هشتاد و پنج میلیون نفر در جهان با این زبان در حال مکالمه و ارتباط برقرار کردن هستند و پنجمین زبان محبوب دنیا میباشد .

ازجاهای دیدنی ایتالیا  میتوان شهر باستانی هرکولیوم ، قصر داسال ، آبنمای تروی سانتا ماریا دل گرازی، کلیسای سن ویتال، رشته کوههای دولومیتس، خانه های غار مانند ساسی دی ماتر ،کوه آتنا، دره معابد،شهر قدیمی مانارولا ، کلیسای سنت کارکز ،دیومو آرویتو ، بندر پورتوفینو،برج پیزا، دریاچه کومو، شهر کوچک پوسیتانو، شهر پمپی ایتالیا ، میدان پیازا دل کامیو، کلیسای سانتا ماریا ، کانال بزرگ ونیز، آمفی تادر کولوسئوم رم را نام برد.

برای سفر یا مهاجرت به این کشور شما  میتوانید ترجمه مدارک زبان ایتالیایی خود را در اختیار دارالترجمه رسمی نیک قرار دهید .

ترجمه زبان ایتالیایی

مراحل انجام ترجمه رسمی به زبان ایتالیایی:

  • تحویل اصل مدارک به دارالترجمه و رویت توسط مترجم رسمی .
  • پرداخت هزینه ترجمه رسمی.
  • انجام ترجمه طی یک هفته کاری ( بسته به حجم کار).
  • پرینت بر روی سربرگ قوه قضاییه و تحویل نهایی.
  • در صورت نیاز اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه توسط نمایندگان دارالترجمه رسمی نیک.

شما می توانید برای ثبت سفارش خود با شماره ۰۲۱۶۵۳۲۷۰۴۵ تماس بگیرید و یا در واتساپ از طریق شماره همراه ۰۹۰۵۶۱۲۷۱۶۶ سفارش خود را ثبت نمایید.

جهت ترجمه رسمی چه اسناد و مدارکی باید به دارالترجمه ایتالیایی تحویل داده شود؟

تمام مدارک و اسناد دارای مهر و امضا و اعتبار قانونی از طرف سازمانهای دولتی یا غیر دولتی ادارات و مراکز خصوصی و… قابل ترجمه می باشند .

مدارک رسمی که قابلیت ترجمه رسمی دارند همچون:

ترجمه رسمی شناسنامه به زبان ایتالیایی، ترجمه رسمی کارت ملی به زبان ایتالیایی، ترجمه رسمی سند ازدواج به زبان ایتالیایی ، ترجمه کارت پایان خدمت به زبان ایتالیایی ، سند ملک به زبان ایتالیایی و …

ترجمه رسمی مدارک تحصیلی به زبان ایتالیایی ، دانشنامه به زبان ایتالیایی ، ریز نمرات به زبان ایتالیایی ، دیپلم به زبان ایتالیایی و …

ترجمه رسمی قرارداد به زبان ایتالیایی ، ترجمه رسمی قرارداد دولتی، غیر دولتی  به زبان ایتالیایی ، ترجمه رسمی اسناد حقوقی به زبان ایتالیایی و …

با توجه به نیاز شما گاهی ترجمه ایتالیایی شما نیاز به تاییدات دادگستری و امور خارجه دارد که این مدارک نیاز به مدارک  پیش نیاز دارد به طور مثال برای تاییدات دادگستری و امور خارجه  دیپلم نیاز به تاییدیه تحصیلی نیز دارد که پس از استعلام آن توسط دارالترجمه  رسمی نیک با اصل مدرک و برگه ترجمه رسمی ایتالیایی شما ضمیمه شده و به تاییدات دادگستری و امورخارجه میرسد.

تعرفه ترجمه رسمی:

هزینه ترجمه تخصصی ایتالیایی به صورت کلمه ای یا صفحه ای محاسبه می شود. دارالترجمه رسمی نیک با استفاده از نرم افزار برای شمارش کلمات در فایل ارسال شده توسط مشتری هزینه نهایی ترجمه را محاسبه می کند.

 

 

جدول خدمات ایتالیایی

 

جدول ایتالیایی

 

آدرس سفارت ایتالیا : تهران، خیابان نوفل لوشاتو پلاک ۶۸/۷۹

شماره تلفن سفارت ایتالیا : ۶۶۷۲۶۹۵۵-۰۲۱ و ۶۶۷۲۶۹۵۶-۰۲۱

شماره فکس سفارت ایتالیا : ۶۶۷۲۶۹۶۱