ترجمه کاتالوگاهمیت کاتالوگ و بروشور برای مشاغل

در دنیای رقابتی امروزیکی از راه های افزایش بازدهی شرکت ها و مشاغل حضور در بازارهای بین المللی می باشد که این امر نیازمند توضیح دقیق محصولات و خدمات می باشد. ارائه کاتالوگ و بروشور از جمله  راه هایی هست که خدمات و محصولات یک شرکت یا کارخانه را تشریح  و در بازاریابی محصولات تاثیر بسزایی دارد. شرکت‌ها در  کاتالوگ‌ها و بروشورها با معرفی دقیق محصولات سعی می‌کنند تا اطمینان بیشتر مشتری را برای خرید جذب کنند، بنابراین ترجمه صحیح جملات بکار برده شده در بروشور و کاتالوگ نقش بسیار مهمی در جذب اطمینان مشتری از خدمات شرکت شما دارد.بطور کلی هدف از انتشار کاتالوگ معرفی محصول به ساده ترین شکل ممکن برای مشتریان بالقوه است.

ترجمه کاتالوگ محصولات فنی

بسیاری از کاتالوگ های محصول حاوی اطلاعات فنی و مشخصات فنی هستند به همین دلیل مترجم باید با زمینه‌ی کسب‌و‌کار شما آشنایی دقیق داشته باشد. مترجمان حرفه ای و باتجربه دفتر ترجمه نیک با استفاده از اصطلاحات فنی صحیح مورد استفاده در صنعت شما ، اطلاعات فنی شما را دقیقاً ترجمه خواهند کرد.

انواع ترجمه کاتالوگ 

  • ترجمه کاتالوگ لوازم خانگی
  • ترجمه کاتالوگ گوشی موبایل و لوازم جانبی
  • ترجمه کاتالوگ لوازم برقی
  • ترجمه کاتالوگ محصولات آرایشی
  • ترجمه کاتالوگ محصولات پزشکی
  • ترجمه کاتالوگ لوازم ورزشی

خدمات ترجمه کاتالوگ

دارالترجمه نیک مفتخر است خدمات ترجمه تخصصی از قبیل  ترجمه پایان‌نامه، ترجمه مقالات کلیه رشته‌های دانشگاهی ، ترجمه قراردادهای تجاری، ترجمه مکاتبات شخصی و بازرگانی ، ترجمه تخصصی وب سایت‌ها، ترجمه کتاب،  ترجمه کاتالوگ و بروشور،  ترجمه فیلم ، ترجمه فایل صوتی، ترجمه فوری و غیره از انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی توسط مترجمین باتجربه تیم خود با بهترین کیفیت و قیمت را ارائه دهد.