ترجمه رزومه

همه افراد برای آینده شغلی خود آرزوهای بزرگی دارند. برخی کاررؤیایی خود را در کشور مادری خود پیدا کرده اند ، در حالی که عده ای دیگر در سرزمین های خارجی به رویای شغلی خود میرسند. حال اگر قصد دارید در خارج از کشور به اهداف خود برسید و در جای دیگر شغلی بدست آورید ، باید یک رزومه جذاب داشته باشید رزومه ای که به طور حرفه ای ترجمه شده باشد.ما به طور کامل و دقیق رزومه شما را به هر زبانی که قصد استفاده از آن را دارید ترجمه می کنیم .

اهمیت ترجمه رزومه

 

 

رزومه روشی حرفه ای برای نشان دادن صلاحیت  و مهارت شما در یک کار است. حتی برای مقاصد آموزشی ، رزومه CV شما درمورد حوزه تخصص و دانش شما صحبت می کند. ترجمه حرفه ای رزومه کاری شما ، احساس خوبی در ذهن کارفرما خواهد گذاشت همچینین ترجمه مهارت های شما به زبان مادری باعث نشان دادن مهارت های شما بصورت حرفه ای می شود.

درو اقع یکی از مهمترین اسنادی که ارزش مهارت های شما را بیان می کند رزومه شما می باشد که کلیه جزئیات از جمله تحصیلات ، تجارب کاری ، دستاوردها و سایر مدارک معتبر شما را در بردارد. دفتر ترجمه نیک ترجمه غیررسمی رزومه را از فارسی به انگلیسی و … انجام می دهد.

یک رزومه حرفه ای شامل چه اطلاعاتی می باشد:

اگر قصد ترجمه رزومه خود را دارید، بعد از ترجمه بخش های مختلف آن سعی کنید رزومه را با رعایت نکات زیر بنویسید.

۱- مشخصات فردی و اطلاعات تماس

۲- مشخصات تحصیلی

۳- تجربیات و سوابق شغلی

۴- مهارت ها

۵- علایق و دستاوردها

دردفتر ترجمه نیک سفارش ترجمه رزومه کاری و تحصیلی هر دو پذیرفته می شود و با ارائه انواع خدمات ترجمه غیررسمی در خدمت  شما عزیزان می باشد.