همانطور که میدانید زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است وبدلیل سفر به کشورهای مختلف جهان تقاضا برای ترجمه مدارک به زبان انگلیسی بسیار زیاد هست .شما برای ترجمه مدارک رسمی خود میتوانید به یک دارالترجمه رسمی معتبر در این زمینه مراجعه کنید .که در این زمینه دارالترجمه رسمی انگلیسی نیک تمامی امور مربوط به ترجمه را با دقت زیاد و در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار میدهد.

ترجمه رسمی به زبان انگلیسی

در ابتدا برای ترجمه به زبان انگلیسی  باید اصل مدارکی میخواهید ترجمه شود به دارالترجمه رسمی نیک تحویل دهید تا به رویت مترجم رسمی برسد .پس از این مرحله کار ترجمه آغاز میشود و مدارک شما در دارالترجمه رسمی نیک توسط مترجم رسمی به زبان مورد نظر شما ترجمه میشود .

در صورت درخواست برای بررسی ترجمه ها توسط شما پیش نویس آنها را از طریق شبکه های اجتماعی ( ایمیل ) در اختیار شما قرار میدهیم در صورت تایید پیش نویس پرینت آن در سربرگ رسمی قوه قضاییه ( دارالترجمه رسمی نیک) گرفته میشود .سپس در بعضی مواقع اگر نیازی به تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه باشد توسط نمایندگان دارالترجمه رسمی نیک انجام خواهد گرفت.

دارالترجمه انگلیسی

چه اسناد و مدارکی را برای ترجمه رسمی باید به دارالترجمه انگلیسی بسپاریم؟

هر سند و مدارکی که دارای مهر و امضا باشد دارای اعتبار قانونی باشد که از طرف سازمانهای دولتی یا غیر دولتی ادارات و مراکز خصوصی و… قابل ترجمه میباشد .

مدارک رسمی که قابلیت ترجمه رسمی دارد از قبیل : :

ترجمه رسمی شناسنامه به انگلیسی، ترجمه رسمی کارت ملی به انگلیسی، ترجمه رسمی سند ازدواج، ترجمه کارت پایان خدمت، سند ملک و …

ترجمه رسمی مدارک تحصیلی، دانشنامه، ریز نمرات، دیپلم و …به انگلیسی

ترجمه رسمی قرارداد، ترجمه رسمی قرارداد دولتی، ترجمه رسمی اسناد حقوقی و …به انگلیسی

با توجه به نیاز شما گاهی ترجمه انگلیسی شما نیاز به تاییدات دادگستری و امور خارجه دارد که این مدارک نیاز به مدارک دیگری نیز دارد به طور مثال برای تاییدات دادگستری و امور خارجه  دیپلم نیاز به تاییدیه تحصیلی نیز دارد که پس از استعلام آن توسط دارالترجمه نیک با اصل مدرک و برگه ترجمه رسمی انگلیسی شما ضمیمه شده و به تاییدات دادگستری و امورخارجه میرسد

 

آدرس سفارت انگلستان در تهران: خیابان فردوسی شماره ۱۹۸ تلفن تماس : ۰۲۱-۶۴۰۵۲۰۰۰ وبسایت  www.gov.uk