دفترترجمه نیک با بکار گیری منابع و متد های آموزشی معتبر و به روز برگزار کننده دوره های اموزشی زبان چینی به صورت نیمه گروهی ، خصوصی و آنلاین می باشد.دوره های کاربردی آموزش زبان چینی هر چهار مهارت اصلی خواندن- نوشتن -مکالمه -گوش دادن را به صورت همزمان  در برنامه آموزشی خود دارد. بعلاوه دانشجویان دراین مرکز به غیر از آموزش چینی ، با پیشینه فرهنگی چین نیز بیشتر آشنا می شوند.

با توجه به اینکه چین دومین نیروگاه بزرگ اقتصادی در جهان است و زبان چینی یکی از زبانهای قدرتمند جهان می باشد، دوره مکالمات تجاری بازرگانی جز دوره های پرمخاطب می باشد. زبان چینی در میان تجار و بازرگانان به دلیل سفرهای مکرر به چین نقشی بسیار حیاتی را اجرا می کند بنابراین ازبرجسته ترین فواید دانستن زبان چینی میتوان به ایجاد موقعیت های شغلی بیشتر در داخل و خارج اشاره کرد .

همچنین، از آنجا که چین جمعیت بسیار زیادی دارد، قدرت خرید و تجارت بالایی هم دارد. چین یکی از بزرگترین بازارهای اقتصاد در دنیا را دارد. هرکسی که زبان چینی را یاد می‌گیرد، پیشرفت اقتصاد چین می‌تواند برای او فرصت شغلی بزرگی باشد.

در حقیقت، شرکت خدمات مالی آمریکا «American Express»، زبان چینی را یکی از ضروری‌ترین زبان‌ها در کسب و کار و تجارت می‌داند. چین از بزرگترین شرکای تجاری بین‌المللی آمریکاست و در مشاغل بازرگانی و تجاری، هر روز نیاز نیروی مسلط به این زبان بیشتر و بیشتر می‌شود. حالا تصور کنید، تجارت ایران و چین تا چه حد به هم گره خورده است. بنابراین، با یادگیری این زبان فرصت‌های شغلی زیادی پیش روی شما قرار می‌گیرد.

از اهداف زبان آموزان میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مراودات کاری با کشور چین
  • ادامه ی تحصیل در چین
  • اشتغال در شرکت های چینی زبان
  • علاقه ی شخصی به یادگیری زبان چینی

در صورت وجود هرگونه سوال می توانید از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.