کشور چین از پرجمعیت ترین کشور های دنیا به شمار می رود. این کشور واقع در شرق آسیا و جمعیتی بالغ بر 1،417 میلیارد نفر را داراست.  به  دلیل وضعیت رو به رشد و با ثبات اقتصادی این کشور، بازرگانان و شرکت های ایرانی بسیاری خواهان همکاری مستمر با این کشور می باشند. خدمات دفتر ترجمه نیک، با  در اختیار داشتن مترجمان و متخصصان مجرب در زمینه سیستم های بانکی و انتقال پول به چین، امکان ارسال حواله های بانکی شما عزیزان به بانک های کشور چین را در زمان مناسب و با امنیت بالا فراهم کرده است.

اهمیت حواله یوان در معاملات میان ایران و چین

با توجه به این امر که گستردگی حجم معاملات بازرگانی میان ایران و چین با سرعت روزافزونی درحال  گسترش است ، انتقال حواله یوان به چین یکی از مهم ترین مراحل انجام معامله با شرکت های چینی به شمار می رود.  حساب های بسیاری از ایرانیان در چین مسدود شده است، در نتیجه انتقال یوان به چین توسط  تعدادی از موسسات و صرافی ها از طریق بانک ها و حساب های واسط  صورت می گیرد و سبب افزایش میزان خطرات و هزینه های ارسال حواله یوان می شود. به همین جهت تجار و بازرگانان همواره دغدغه  پیداکردن بی دردسر ترین و مناسب ترین روش جهت انجام حواله یوان به چین را داشته اند.  دفتر ترجمه نیک با دارا بودن حسابهای بانکی در بانکهای چین توانایی حواله یوان به چین به هر میزان که شما  لازم داشته باشید را داراست.

ما با بهره گیری از متخصصان در کمترین زمان و با امنیت کامل نقدینگی شما را به چین منقل می کنیم.

حواله یوان به چین

 

 امتیازات و مزایای حواله یوان به چین :

در مبادلات با شرکت ها و کاخانجات کشور چین، انجام حواله یوان به چین به عنوان اولین قدم ضروری به شمار می رود.  انجام حواله یوان به چین به دلایل زیر حائز اهمیت می باشد:

 

 • نامحدود بودن در مقدار حواله به ایران
 • به صرفه بودن یوان نسبت به  سایر ارزها
 • پرداخت مبلغ ریالی معادل به دفتر ما و واریز یوان در کمترین زمان در حساب فروشندگان چینی مدنظر شما
 • امکان حواله یوان به چین ازطریق بانک های معتبر چینی که احتمال بروز مشکل را کاهش می دهد.
 • امکان حواله یوان به چین با کمک حساب شرکتی ثبت شده واقع در چین

 

اطلاعات مورد نیاز در انجام حواله یوان به چین

دریافت اطلاعاتی همچون آدرس بانک، آدرس سکونت فرد گیرنده و اطلاعات تکمیلی توسط بانک ضروری است.

انجام حواله های بانکی بر حسب نوع حواله ارزی مد نظر از حساب ها وکشور های مختلف است. برای مثال انجام حواله های دلار و یورو عموما از کشور های ترکیه، امارات و بعضی از کشور های اروپایی  انجام می شود. در مورد حواله یوان چین، گاهی از کشور های واسط انجام می شود، اما با توجه به ریسک بیشتر و هزینه های بالاتر حواله از طریق واسط نسبت به حواله مستقیم، بسیاری از تجار و بازرگانان خواهان انجام حواله بصورت مستقیم و آنلاین و از طریق حساب های بانکی در همان کشور هستند.

با توجه به اعمال بیشتر سخت گیری ها از سوی دولت چین،  برای ارائه خدمات بهتر و امن تر برای انجام حوالجات یوانی موارد زیر را باید مدنظر قرار داد :

 1. ارائه فاکتور مربوط به پرداخت به همراه تمامی مشخصات تماس و ویچت دریافت کننده حواله.
 2. در مورد حواله های زیر ده هزار یوان به همراه داشتن  کیو ارکد ویچت و یا علی پی دریافت کننده یوان علاوه بر شماره حساب یوانی وی مورد نیاز است.
 3. صرفا با شرح بابت تسویه بدهی فیشهای واریزی ریالی مورد پذیرش واقع می شود .
 4. حداقل چند ساعت پس از ارائه تسویه حساب کامل ریال، فیش یوانی حواله تحویل داده می شود .
 5. در خواست های فوری برای تحویل فیش یوانی با توافق بر مبلغ یوان صورت می گیرد  .
 6. با در نظر گرفتن اختلاف ساعت ایران و چین، فیش های یوانی برای حواله جاتی که در ساعات اخر روز تسویه ریالی میگردد روز بعد فرستاده می شوند .

برای کسب اطلاعات دقیق تر برای مدارک لازم با دفتر ما در تماس باشید.

حواله یوان به چین در دارالترجمه نیک

چرا برای حواله یوان گروه ترجمه نیک را انتخاب کنیم؟

گروه ما با در اختیار داشتن مترجمان و متخصصان قادر به انجام حواله یوان به چین می باشد. اگر فرزندتان در کشور چین در حال تحصیل است، شما  بدون در اختیار داشتن حساب ارزی در ایران و با کمک متخصصین ما می توانید هر مبلغی را که بخواهید به چین منتقل کنید. شما  در صورت عدم موفقیت به افتتاح حساب در کشور چین، قادر خواهید بود مبالغ مد نظر خود را توسط ما و به شکل حواله یوان به چین منتقل کنید، تا ما مبلغ مورد نظر را بصورت یوان به فرزندان شما در چین تحویل دهیم.

اگر تاجر و بازرگان  هستید، برای  انجام امور حواله یوان به چین ، می توانید با شماره های دفتر ما تماس حاصل نموده و در صورت تمایل، کار خود را به ما بسپارید. همکاران ما با کسب اطلاعاتی از شما درباره صاحب حساب از قبیل نام صاحب حساب، نام بانک و غیره، شما را در انتقال حواله به چین یاری خواهند کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست انتقال یوان به چین، می توانید از طریق شماره تماس های 09029297940-09961718669 با ما در ارتباط باشید. ما برای پاسخگویی به شما و نیز انجام حواله های ارزی در خدمت شما هستیم.