مقالات, ترجمه

لیست دارالترجمه عربی در تهران + آدرس | ۸ مورد از دارالترجمه های عربی

پرچم امارات

دارالترجمه نیک :

چنانچه قصد مهاجرت یا اخذ پذیرش تحصیلی و یا بورس در دانشگاه های خارجی را دارید ترجمه مدارک تحصیلی و شغلی تان  به زبان کشور مقصد اولین گام می باشد. دارالترجمه رسمی نیک در این مسیر همراه شما بوده و تمامی اسناد و مدارک تحصیلی شما را به زبان عربی و با بالاترین کیفیت برای شما ترجمه می نماید.

 

مراحل انجام ترجمه رسمی عربی:

  • تحویل اصل مدارک به دارالترجمه و رویت توسط مترجم رسمی .
  • پرداخت هزینه ترجمه رسمی.
  • انجام ترجمه طی یک هفته کاری ( بسته به حجم کار)
  • پرینت بر روی سربرگ قوه قضاییه و تحویل نهایی.
  • در صورت نیاز اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه توسط نمایندگان دارالترجمه رسمی نیک.

 

مدارک موردنیاز جهت ترجمه رسمی به زبان عربی:

 

لیست مدارک

 

نکته: از آنجاییکه هزینه اخذ تاییدات دادگستری و امور خارجه مازاد بر هزینه  ترجمه با مهر مترجم رسمی می باشد جهت جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی پیش از ترجمه مدارک خود از دانشگاه یا موسسه مهاجرتی خود در مورد موردنیاز بودن تاییدات دادگستری و امور خارجه سوال نمایید.

تمامی فارغ التحصیلانی که قصد تحصیل در دانشگاه های امارات متحده عربی را دارند می بایست در ابتدا اقدامات لازم جهت آزادسازی مدارک خود را انجام داده و تاییدیه های مورد نیاز را از دانشگاه مربوطه دریافت نمایند.

مراحل آزادنمودن مدارک تحصیلی :

۱-ترجمه رسمی دیپلم و پیش دانشگاهی و ریزنمرات متوسطه

جهت اخذ تاییدیه تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی، علاوه بر داشتن سه مهر مدرسه، آموزش پرورش منطقه و اداره کل آموزش و پرورش بر روی مدارک شما می بایست وارد سایت emt.medu.ir شده و اطلاعات شخصی تان را طبق مدارک تحصیلی خود پر نمایید و در انتها کد رهگیری پیامک شده به شماره تماس خود را برای ارسال نمایید تا از طریق کارتابل دارالترجمه تاییدیه شما را دریافت نماییم.

مدرک رسمی

۲- ترجمه رسمی مدارک دانشگاه سراسری

فارغ التحصیلان دانشگاه های پیام نور، علمی کاربردی و شبانه که زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشند می بایست در ابتدا از طریق سایت سامانه سجاد کد صحت را دریافت نموده و سپس همراه با اصل مدارک تحصیلی به دارالترجمه تحویل دهند.

۳- ترجمه رسمی مدارک دانشگاه آزاد

فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد می بایست در ابتدا تاییدیه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد را برای ریزنمرات دانشگاهی خود دریافت نموده (همراه داشتن اصل دانشنامه جهت تایید ریزنمرات الزامی می باشد). در مورد دانشنامه ها تنها ممهور بودن آن همراه با هولوگرام دانشگاه آزاد کافی می باشدو دیگر نیازی به اخذ تاییدیه از سازمان مرکزی نمی باشد.

مدرک رسمی بهداشت

۴-ترجمه رسمی مدارک دانشگاهی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

کلیه دانشجویان رشته های پزشکی جهت تایید مدارک تحصیلی خود (مدارک دانشگاهی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی)  با همراه داشتن اصل دانشنامه و ریزنمرات خود می توانند به ساختمان وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی مراجعه نموده تا نسبت به ممهور نمودن مدارک خود و اخذ تاییدات مدارک تحصیلی اقدام نمایند.

مدرک رسمی دانشگاهی

دارالترجمه آنلاین عربی:

دردارالترجمه نیک بدون نیاز به مراجعه حضوری میتوانید تنها اسکن یا تصویر مدارک خود را برای ما ارسال کرده و از خدمات آنلاین ما بهره گیرید بدین صورت از اتلاف زمان شما در ترافیک شهری نیز کاسته می شود. جهت ثبت سفارش خود می توانید از طریق شماره ۰۲۱۶۵۳۲۷۰۴۵ با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا در تلگرام از طریق شماره همراه ۰۹۰۵۶۱۲۷۱۶۶ فایل های خود را برای سفارش ثبت نمایید

.

دفتر ترجمه

 

https://goo.gl/maps/BCTbqEuFZMfYTBSq5

 

آدرس: شهریار،روبروی شهرک اداری،کوچه قانون یک،پلاک ۹،طبقه دوم

تلفن: ۰۲۱۶۵۳۲۷۰۴۵

موبایل:۰۹۰۵۶۱۲۷۱۶۶

ایمیل: tarjomenik@yahoo.com

 

 

 

 

 

 دارالترجمه عربی آدونیس

ترجمه فوری عربی (ترجمه تخصصی متون از عربی به فارسی و فارسی به عربی ) در دارالترجمه عربی آدونیس (دارالترجمه رسمی عربی) – دکتر عباس نوروزپور مترجم رسمی عربی به شماره پروانه ۱۰۶۵ و رتبه ۱ آزمون دکتری سال ۱۳۹۲ش و عضو کانون مترجمان رسمی ایران.

ترجمه رسمی عربی شامل ترجمه کلیه انواع اسناد و مدارک ذیل می شود:

ترجمه رسمی ریز نمرات دبیرستان به عربی

ترجمه رسمی ریز نمرات پیش دانشگاهی به عربی

ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاه به عربی

ترجمه رسمی کارت شناسایی به عربی

ترجمه رسمی کارت معافیت به عربی

ترجمه رسمی کارت ملی به عربی….

 

آدرس: میدان انقلاب، روبروی سینما بهمن، جنب کتابفروشی گاج، ساختمان افق، پلاک ۱۳۶۰، طبقه ۲

تلفن: ۰۹۰۳۹۸۴۲۴۷۷

 

دارالترجمه مرکزی تهران

همانطور که میدانیم نخستین گام در فرآیندهای حقوقی خارج از کشور، مهاجرت، سرمایه‌گذاری خارج از کشور یا اخذ پذیرش تحصیلی و بورسیه در دانشگاه‌های خارج از کشور، ترجمه‌ی رسمی اسناد و مدارک مانند مدارک شغلی، تحصیلی، تجربی و … شما به زبان کشور مقصد است. لذا انتخاب مترجم رسمی خبره و با تجربه امری ضروی تلقی می‌شود.

بیش از دو دهه فعالیت مستمر و صدها مشتری وفادار ما در دارالترجمه رسمی مرکزی تهران، انتخاب شما را ساده و هدف شما را تسریع می‌کند.

 

 

آدرس: میرداماد، مجتمع تجاری اداری رز میرداماد، جنب مترو میرداماد، طبقه ۸ ، واحد ۸۰۷

تلفن: ۹۱۰۰۴۵۳۵ – ۰۲۱

 

دارالترجمه رسمی الف

همه ساله شرکت‌های ایرانی زیادی در نمایشگاه‌های کشورهای عربی منطقه شرکت نموده و یا جهت ایجاد دفتر و شعب در آن کشورها اقدام می‌نمایند. از طرفی انواع سفرهای سیاحتی، زیارتی و یا تجاری به کشورهای عربی منطقه صورت می پذیرد. خرید املاک و سرمایه گذاری در کشورهای عربی مدرن مانند امارات متحده عربی از دیگر گزینه‌های جذاب برای سرمایه داران و تجار ایرانی است. در تمام این موارد نیاز به ترجمه رسمی مدارک به زبان عربی خواهد بود، لذا انتخاب یک دارالترجمه رسمی عربی معتبر جهت ترجمه مدارک اهمیت زیادی دارد. دارالترجمه رسمی عربی الف با بهره گیری از مترجمین رسمی زبان عربی و امکانات و خدمات متنوع از جمله درخواست ترجمه از طریق اپلیکیشن، خدمات کاملی به کاربران خود عرضه می‌نماید. با توجه به اهمیت ترجمه زبان عربی به معرفی امکانات و خدمات دارالترجمه رسمی عربی الف می پردازیم..

https://goo.gl/maps/UmjHaZHKcgPyJLiT6

 

آدرس: تهران – خیابان مطهری – خیابان میرعماد – کوچه دوم – پلاک ۹ – واحد ۹
تلفن: ۸۸۱۷۹۸۷۹ – ۸۸۱۷۹۳۷۱

aleftranslator@gmail.com

دارالترجمه رسمی گلستان

دارالترجمه رسمی گلستان در سال ۱۳۵۷ با دریافت مجوز از اداره­ کل فنی قوه‌­ قضائیه در تهران تاسیس شد، و اینک با داشتن تجربه ای بالغ بر ۴۰ سال توانسته است به یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین مراکز ترجمه در ایران تبدیل شود. دارالترجمه رسمی گلستان، با تکیه بر مدیریت علمی و با بهره ­گیری از بهترین مترجمان، موفق شده است بالاترین سطح کیفی در ترجمه از نظر دقت، صحت وشیوایی ترجمه و همچنین بالاترین سرعت در ارائه­ خدمات ترجمه را از آن خود کند.هم اکنون، تعداد زیادی ازشرکت­ها و مؤسسات دولتی، وزارتخانه­ ها و سازمان­های بین المللی و نیز بخش بزرگی از مؤسسات مهاجرتی امور ترجمه­‌ خود را فقط به دارالترجمه­‌ی رسمی گلستان می سپارند. امید که با ارائه این سایت بتوانیم راههای ارتباط با شما را متنوع تر، کار شما در زمینه ترجمه رسمی اسناد و مدارک و متون غیر رسمی را آسان تر، و راه شما را کوتاه تر کنیم و از این طریق برای هموطنان خود بیش ازپیش مثمر ثمر باشیم.

آدرسخیابان انقلاب، رو به روی دانشگاه تهران ، بین خیابان دانشگاه و فخررازی ، ساختمان ۱۲۰۲، طبقه اول

تلفن:  ۶۶۴۰۶۲۹۲-۰۲۱ – ۶۶۴۱۰۲۳۰-۰۲۱

دارالترجمه رسمی مکس

دارالترجمه رسمی مکس، در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه ترجمه رسمی و غیر رسمی به همه­‌ی زبان‌های زنده‌ی دنیا زیر نظر قوه قضاییه در تهران آغاز کرد، و اکنون با داشتن تجربه‌ای بالغ بر ۱۲ سال توانسته است به یکی از معتبرترین و با کیفیت‌ترین مراکز ترجمه رسمی و ترجمه فوری در ایران تبدیل شود.

مکس ترنسلیت، با همکاری همزمان با بیش از ۱۰۰ مترجم رسمی در اقصی نقاط کشور و بهره­‌گیری از بهترین و بنام‌ترین مترجمان در تهران و شهرستان‌ها، موفق شده است بالاترین سطح کیفی در ترجمه رسمی را از نظر دقت و صحت ترجمه و همچنین سریعترین در ارائه­ خدمات ترجمه رسمی را از آن خود کند.

هم اکنون، تعداد زیادی از شرکت­‌ها و مؤسسات دولتی، وزارتخانه­‌ها و سازمان­‌های بین‌المللی و نیز بخش بزرگی از مؤسسات مهاجرتی در امور ترجمه با مجموعه ما همکاری می‌کنند.

دارالترجمه مکس

https://goo.gl/maps/SzfPDcyKEBQuVvBR8

نشانی: سعادت آباد، بین میدان کاج و میدان فرهنگ، پلاک ۶۵، بالای بانک صادرات، طبقه اول
تلفن تماس: ۹۱۰۰۳۵۸۵
همراه: ۰۹۹۲۷۴۴۱۰۹۸

دارالترجمه رسمی ترنسلیت

دستیابی به بهترین مترجمان برای ترجمه انواع متون به زبان های مختلف اعم از: زبان انگلیسی، عربی و… کار ساده ای به نظر نمی آید. چرا که نیاز به یک مترجم بسیار زبده و ماهری دارد که نسبت به زبان مبدأ و مقصد به طور کامل تسلط دارد تا با بهره گیری از تسلط، هوش و ذکاوت خود بتواند به راحتی از پس هر نوع ترجمه ای بربیاید. در یک دارالترجمه زبان عربی نیز می بایست افراد دانش آموخته و متبحری وجود داشته باشند تا بتوانند رضایت مشتریان خود را به خوبی برآورده نمایند. امروزه دارالترجمه های بسیار زیادی وجود دارند که شما می توانید نیاز خود را در هر یک از آن ها به خوبی برآورده نمایید. دارالترجمه رسمی ترنسلیت یکی از همین دارالترجمه ها به حساب می آید که با وجود مترجمان بسیار زبده و ماهر این توانایی را دارد که بتواند تمامی متون شما را طبق استانداردهای لازم ترجمه کرده و در أسرع وقت آن ها را با کیفیت بسیار بالایی تحویل شما بدهند. بنابراین در صورتی که به دنبال دستیابی به یک مرکز مطمئن و قابل قبول برای پذیرش فایل های ترجمه خود هستید؛ می توانید به این دارالترجمه زبان عربی موسوم به رسمی ترنسلیت اعتماد کنید..

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو شرقی، پلاک ۶۵ طبقه اول واحد۱

تلفن: ۰۲۱-۹۱۰۰۳۵۸۵

دارالترجمه ترنسلیت

دارالترجمه رسمی سلسبیل

یکی از بهترین‌ دارالترجمه‌های شهر تهران در زمینهٔ ترجمه‌های رسمی و غیررسمی به زبان عربی و انگلیسی می‌باشد. مترجمانی بسیار مسلط و باتجربه درزمینهٔ ترجمه عربی و انگلیسی با دفتر ترجمه رسمی ۴۷۸ همکاری دارند که باعث بالا بودن کیفیت کار دارالترجمه رسمی سلسبیل شده است. در حال حاضر دفتر ترجمه رسمی سلسبیل برای رفاه حال مشتریان امکان «ثبت سفارش» به‌صورت غیرحضوری و آنلاین در سایت ایجاد کرده است تا بتوانید از هر نقطه شهر از امکانات این دارالترجمه بهره ببرید. با این امکان شما می‌توانید پیش‌فاکتور سفارش خود را قبل از ثبت درخواست مشاهده کنید. لازم به ذکر است که دارالترجمه رسمی سلسبیل، ترجمه مدارک و کلیه اسناد لازم برای اپلای، مهاجرت، سفرهای توریستی و امور بازرگانی و شرکتی را در کوتاه‌ترین زمان انجام داده و همراه اخذ تاییدات لازم دادگستری و در سربرگ موردقبول سفارتخانه‌ها به شما تحویل می‌دهد.

تهران، خیابان انقلاب، بین خیابان فخر رازی و دانشگاه، جنب بانک ملت، ساختمان پارسا، طبقه اول، واحد ۱۰۴

تلفن: ۶۶۹۷۳۰۳-۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *